Počet záznamů: 1  

Galerie Rudolfinum (Praha, Česko)

 1. Jméno korporaceGalerie Rudolfinum (Praha, Česko)
  BiografieGalerie Rudolfinum byla založena 1. ledna 1994 v Praze jako státní instituce v rámci České filharmonie, se kterou sídlí v historické budově pražského Rudolfina. Jako výstavní nesbírková instituce (tzv. Kunsthalle) se zaměřuje především na prezentaci současného zahraničního, ale i českého umění.
  Zdroj inf.NKC ; Galerijní a muzejní edukace 1. Vlastní cestou k umění (vzdělávací programy UMPRUM a Galerie Rudolfinum v roce 2011). 2012. ; www(Galerie Rudolfinum), cit. 29.11. 2021 (stránky galerie)
  Uživatelské pole PNPDlouhodobým cílem Galerie Rudolfinum je budování otevřeného komunikačního prostoru, jehož součástí je nejen pořádání výstav, ale také aktivní vydavatelská činnost, vytváření edukačních programů pro školy i veřejnost, organizování přednášek, seminářů, divadelních představení, hudebních přehlídek apod. Pro tyto aktivity slouží nejen galerie, ale i samostatné edukační centrum Artpark, jehož dramaturgie navazuje na probíhající výstavy s cílem přiblížit současné umění především dětem a mládeži, ale i dospělým.
  Odkazy (66) - Monografie
  (1) - ***nezarazeno***
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.