Počet záznamů: 1  

Togga (nakladatelství, tiskárna)

 1. Jméno korporaceTogga (nakladatelství, tiskárna)
  Odkaz viz.TOGGA, spol. s r. o (nakladatelství, tiskárna)
  HistorieNakladatelství a vydavatelství v Praze, bylo založeno v květnu 1997, původně jako reklamní a marketingová agentura. Až později se zaměřila na tisk a zpracování knižních titulů.
  Zdroj inf.Kuthan, J. - Šmied, M.: Korunovační řád českých králů ; www(Wikipedie, otevřená encyklopedie), cit. 17. 7. 2012 (informace o korporaci) ; www(TOGGA - internetový obchod - o nás), cit. 17. 7. 2012 (data)
  Uživatelské pole PNPVydavatelství a nakladatelství TOGGA bylo založené v roce 1997 a původně zaměřovalo svoji pozornost na vydávání knižních publikací z oblasti muzikologie. V krátkem čase jsme rozšířilo záběr i na další humanitní obory a v současné době vydává knihy již vlastním nákladem anebo v koedicích‚ historické, filosofické, literárněvědné, pedagogické, lékařské, filologické či kunsthistorické. Stali se spolutvůrci edicí vydávaných na několika fakultách Univerzity Karlovy v Praze (Filozofická fakulta UK, Fakulta humanitních studií UK, Katolická teologická fakulta UK), edičně také spolupracují s 1. lékařskou fakultou UK, s Pedagogickou fakultou UK a s Hudební fakultou AMU v Praze. Kromě pražských vysokých škol úzce participují i na vydavatelských projektech jiných univerzit v České republice. Významným oborem činnosti je vydávání poezie, beletrie a jejich překladů, stejně tak jako podpora začínajících autorů v uvedených oblastech. V neposlední řadě poskytují tvůrčí a technologické zázemí pro grafickou přípravu a úpravu i následnou výrobu nejrůznějších publikací, časopisů nebo slavnostních tisků třetím stranám ‚ obcím, městům, školám, spolkům, společnostem, občanským sdružením a dalším právním subjektům.
  Odkazy (66) - Monografie
  (1) - PERIODIKA - Přijatá čísla
  (1) - PERIODIKA - Souborný záznam periodika
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.