Počet záznamů: 1  

Masarykova demokratická akademie (sdružení)

 1. Jméno korporaceMasarykova demokratická akademie (sdružení)
  Odkaz viz.Masarykova demokratická akademie o.s.
  Masaryk Democratic Academy
  MDA
  Zdroj inf.Cisár, V., Černý, K.: Železniční trať Německý Brod - Brno ; www (Seznam občanských sdružení - Ministerstvo vnitra České republiky), cit. 18. 7. 2011 ; www(Masarykova demokratická akademie), cit. 18. 7. 2011 ; www(Wikipedie, otevřená encyklopedie), cit. 24. 2. 2022 (faktografické údaje)
  Uživatelské pole PNPPořádá cykly přednášek, debat a seminářů, vydává Zpravodaj MDA, brožury a sborníky a v současnosti spolupracuje na vytváření koncepcí a strategií s ČSSD. Aktivně působí i na mezinárodní úrovni. Hlavním zahraničním partnerem je české zastoupení německé sociálně demokratické Nadace Friedricha Eberta.
  Předmět hlavní činnosti MDA je výzkumná, publikační, vzdělávací a kulturní činnost v oblasti rozvoje demokracie, právního státu, pluralismu a ochrany základních lidských práv, trvale udržitelného rozvoje, rozvoje občanské společnosti a společenské soudr žnosti, podpory aktivní účasti občanů na veřejném životě, zlepšení kvality politické kultury a veřejné diskuse a přispívání k mezinárodnímu porozumění a spolupráci.
  URL adresahttp://www.masarykovaakademie.cz/
  Odkazy (6) - Monografie
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.