Počet záznamů: 1  

Janíček, Jindřich, 1990-

 1. Osobní jménoJaníček, Jindřich, 1990- - ilustrátor, grafik, nakladatel
  Viz též Take Take Take (nakladatelství)
  BiografieNarozen 29. 12. 1990 ve Znojmě. Ilustrátor a grafik. Spolu s Nikolou Klímovou (Janíčkovou) založil a vede nakladatelství Take Take Take. Překladatel komiksu z angličtiny.
  Zdroj inf.Borůvková, Vendula. Annie & berlepsové. [Ilustrace Jindřich Janíček]. Brno: Host, 2014 (autoritní forma) ; Van Sciver, Noah. Nuda a další příběhy. Překlad: Jindřich Janíček. V Praze: Take Take Take, 2022 (biografické údaje) ; www(O nás - Take Take Take), cit. 3. 10. 2022 (biografické údaje) ; www(MgA. Jindřich Janíček - Umprum), cit. 3. 10. 2022 (biografické údaje) ; www(Živnostenský rejstřík), cit. 3. 10. 2022 (datum narození, biografické údaje)
  Uživatelské pole PNPAbsolvent Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Ateliéru ilustrace na UMPRUM. Je autorem komiksu Přicházíme v míru ve jménu lidstva (scénář Taťána Rubášová), který vlastním nákladem vydával jako sérii malých komiksových sešitů. Vytváří také cykly sítotiskových plakátů s motivy z amerických filmů či vlastní verze plakátů oblíbených kapel. Spolu s Nikolou Klímovou založil a vede nakladatelství Take Take Take (http://taketaketake.cz/). Je držitelem ceny Czech Grand Design a vyhledávaným knižním grafikem a ilustrátorem.
  Odkazy (1) - Soubor autorit korporací
  (16) - Monografie
  (1) - PERIODIKA - Svázaný ročník periodika
Počet záznamů: 1