315. Kunstauktion

  1. Názvové údaje315. Kunstauktion : Versteigerungsamt Dorotheum Wien : Alte und moderne Ölgemälde : Aquarelle Zeichnungen Miniaturen : Graphik : Bücher und Kupferstichwerke : Antiquitäten : Gold und Silber, Bronzen, Zinngefässe, Keramik, Glas, Holzskulpturen, Kunstmobiliar, Standuhrenm Textilien, orientalisches Kunstgewerbe : Schaustellung Donnerstag, den 7. bis inklusive Sonntag, den 10. April 1921, von 10 bis 5 Uhr, Sonntag, den 9. Oktober 1921 von 10 bis 5 Uhr : Versteigerung Montag, den 11. bis Freitag, den 15. April 1921, ab 3 Uhr Nachm., im Kunstsaal
    Záhlaví-akce 315. Kunstauktion Sammlung von alten Ölgemälden, gotischen und barocken Holzskulpturen, Zinn, Jagdwaffen, österreischischer Volkkunst Aquarelle Zeichnungen Miniaturen Graphik Bücher und Kupferstichwerke Antiquitäten Gold und Silber, Bronzen, Zinngefässe, Keramik, Glas, Holzskulpturen, Kunstmobiliar, Standuhrenm Textilien, orientalisches KunstgewerbeSammlung von alten Ölgemälden, gotischen und barocken Holzskulpturen, Zinn, Jagdwaffen, österreischischer Volkkunst (11. 4. - 15. 4. 1921 : Versteigerungsamt Dorotheum Wien, Rakousko)
    Další autoři Buch- und Kunstdruckerei Josef Gerstmayer (Wien, Rakousko) (Tiskař)
    Dorotheum (Wien, Rakousko) (Nakladatel, vydavatel)
    Další var.názvyVersteigerungsamt Dorotheum Wien
    Nakladatel[Wien : Dorotheum, 1921]
    Výrobce(Buch- und Kunstdruckerei Josef Gerstmayer)
    Rozsah102 s., 31 l. obr. příl. : il. + 2 příl.
    ISBNbrož.
    Země vyd.Rakousko
    Jazyk dok.němčina
    Poznámky Fialová typografická obálka. - Obsahuje aukční podmínky, pořádek aukce a seznam dražených položek. - Obsahuje třicet jedna listů obrazové přílohy na křídovém papíře (černobílé reprodukce, resp. fotografie vybraných dražených děl). - Vložen list s informacemi o dalších aukcích a dvojlist s listinou odhadních cen 315. aukce.
    Anotace(katkg)
    Druh dok.monografie
    Klíčová slova rakouská literatura * katalog * aukční katalog * aukční katalogy * umělecká díla * stol. 20., léta 20. * r. 1921
    MDT821.112.2(436) * (083.82) * 017.3
    Uživatelské pole PNPSignatura KaG XVIII B 330: Původní brož, obálka zachována. - Vložen list s informacemi o dalších aukcích a dvojlist s listinou odhadních cen 315. aukce.
    Počet ex.1, z toho volných 1
    SignaturaPřír.čísloLokaceInfo
    KaG XVIII B 330xxx/KAGSbírka