291. Kunstauktion

  1. Názvové údaje291. Kunstauktion : Dorotheum, Wien : Oelgemälde, Aquarelle moderner und alter Meister : Miniaturen, Gebetbuch, Kupferstiche, Holzschnitte, Radierungen, Schabkunstblätter : Bunte Alt-Wiener-, Meißner- und Ludwigsburger : Gruppen, Figuren, Tafel-Service, Vasen, Tassen, Teller, Schüsseln, Fayencen, Ofen : Gold und Silber (Bestecke, Platten, Teller, Becher, Pokale, Dosen, Kannen, Krüge, Leuchter, Münzen) : Arbeiten in Bronze, Kupfer, Messing, Zinn, Elfenbein, Fächer, Bucheinbände, Holz, Glas (Scheiben) : Orientalische Teppiche, Kunstmobiliar, Standuhren : Ausstellung: Freitag, den 29., und Samstag, den 30. November 1918, von 10 bis 1/2 6 Uhr nachm., sowie Sonntag, den 1. Dezember, von 10 bis 2 Uhr : Versteigerungen: von Montag, den 2. bis Freitag, den 6. Dezember 1918, 1/2 4 Uhr nachm. Mittwoch, den 4. Dezember 1918, auch 10 Uhr vormittags
    Záhlaví-akce 291. Kunstauktion (Oelgemälde, Aquarelle moderner und alter Meister) (Miniaturen, Gebetbuch, Kupferstiche, Holzschnitte, Radierungen, Schabkunstblätter) (Bunte Alt-Wiener-, Meißner- und Ludwigsburger) (Gruppen, Figuren, Tafel-Service, Vasen, Tassen, Teller, Schüsseln, Fayencen, Ofen) (Gold und Silber (Bestecke, Platten, Teller, Becher, Pokale, Dosen, Kannen, Krüge, Leuchter, Münzen)) (Arbeiten in Bronze, Kupfer, Messing, Zinn, Elfenbein, Fächer, Bucheinbände, Holz, Glas (Scheiben)) (Orientalische Teppiche, Kunstmobiliar, Standuhren) (2. 12. - 6. 12. 1918 : Dorotheum Wien, Rakousko)
    Další autoři Dorotheum (Wien, Rakousko) (Nakladatel, vydavatel)
    Otto Maaß Söhne (Wien, Rakousko) (Tiskař)
    Další var.názvyDorotheum, Wien
    Nakladatel[Wien : Dorotheum, 1918]
    Výrobce(Otto Maass Söhne)
    Rozsah55 s., 18 l. obr. příl. : il.
    ISBNbrož.
    Země vyd.Rakousko
    Jazyk dok.němčina
    Poznámky Hnědá typografická obálka. - Obsahuje aukční podmínky, pořádek aukce a seznam dražených položek. - Obsahuje osmnáct listů obrazové přílohy na křídovém papíře s fotografiemi, resp. reprodukcemi některých dražených děl.
    Anotace(katkg)
    Druh dok.monografie
    Obálkový názevGemälde moderner und later Meister - Antiquitäten Einrichtungsgegenstände
    Klíčová slova katalog * aukce * rakouská literatura * stol. 20., léta 10. * r. 1918 * umělecká díla * aukční katalogy * aukční katalog
    MDT094 * 01 * 027.1 * 094.1 * 821.112.2(436) * (083.82) * 017.3
    Uživatelské pole PNPSignatura KaG XVIII B 325: Původní brož, obálka zachována, ale vybledlá a částečně oddělena od knižního bloku. - Očtený stav.
    Signatura KaG XVIII B 325: V textu ojediněle zaškrtáváno.
    Počet ex.1, z toho volných 1
    SignaturaPřír.čísloLokaceInfo
    KaG XVIII B 325xxx/KAGSbírka