347. Kunstauktion

  1. Názvové údaje347. Kunstauktion : Dorotheum - Wien - Kunstabteilung : 6. - 7. Februar 1924 : alte Ölgemälde, darunter Arbeiten von Beguinet, G. Bazzani, P. van Bredael, Ceare de Fiori, Ignaz Flurer, A. Magnasco, G. B. Piazzetta, ein 32 m langer veneziascher Freskofries des 18. Jahrh. : Ölgemälde neurer Meister von F. v. Amerling, H. Canon, P. Guérin, E. Jettel, F. Lászlò, H. Makart, E. Nowak, E. Pirschan, F. Schrotzberg, J. Simanovitz, F. G. Waldmüller : Aquarelle und Zeichnungen von F. Alt, R. v. Alt, A. Bensa, d. Ä., J. Danhauser, Th. Ender, J. Hickel, J. Mayer, R. Mössmer, L. Passini etc. : 22 Monumentalkartons von C. v. Rahl : Miniaturen, Skulpturen, Graphik : Antiquitäten : Sammlung goldener Taschenuhren, Empiremobiliar und Kunstgewerbe aus dem Nachlasse des Fürsten Sulkowski : Schaustellung: Samstag, den 2. und Sonntag, den 3. Februar 1924 von 10-1 Uhr, Montag, den 4. und Dienstag, den 5. Februar 1924 von 10 - 1/2 6 Uhr im Kielmansegg- und Karlsaale : Versteigerung: Mittwoch, den 6. und Donnerstag, den 7. Februar 1924, ab 3 Uhr im Kielmansegg-Saale
    Záhlaví-akce 347. Kunstauktion (alte Ölgemälde, darunter Arbeiten von Beguinet, G. Bazzani, P. van Bredael, Ceare de Fiori, Ignaz Flurer, A. Magnasco, G. B. Piazzetta, ein 32 m langer veneziascher Freskofries des 18. Jahrh.) (Ölgemälde neurer Meister von F. v. Amerling, H. Canon, P. Guérin, E. Jettel, F. Lászlo, H. Makart, E. Nowak, E. Pirschan, F. Schrotzberg, J. Simanovitz, F. G. Waldmüller $e Aquarelle und Zeichnungen von F. Alt, R. v. Alt, A. Bensa, d. Ä., J. Danhauser, Th. Ender, J. Hickel, J. Mayer, R. Mössmer, L. Passini etc.) (22 Monumentalkartons von C. v. Rahl) (Miniaturen, Skulpturen, Graphik) (Antiquitäten) (Sammlung (6. 2. - 7. 2. 1924 : Dorotheum Wien, Rakousko)
    Další autoři Buch- und Kunstdruckerei Josef Gerstmayer (Wien, Rakousko)
    Dorotheum (Wien, Rakousko) (Nakladatel, vydavatel)
    Nakladatel[Wien : Dorotheum, 1924]
    Výrobce(Buch- und Kunstdruckerei Josef Gerstmayer)
    Rozsah47 s., 28 l. obr. příl. : il. + 1 příl.
    ISBNbrož.
    Země vyd.Rakousko
    Jazyk dok.němčina
    Poznámky Na zadní straně obálky značka Dorothea. - Obsahuje aukční podmínky, pořádek aukce a seznam dražených položek. - Přílohou jeden list - seznam odhadních cen. - Obsahuje dvacet osm listů obrazové přílohy s fotografiemi a reprodukcemi některých dražených položek.
    Anotace(katkg)
    Druh dok.monografie
    Klíčová slova rakouská literatura * katalog * aukční katalog * aukční katalogy * umělecká díla * stol. 20., léta 20. * r. 1924
    MDT821.112.2(436) * (083.82) * 017.3
    Uživatelské pole PNPSignatura KaG XVIII B 349: Původní brož, obálka zachována, ale špinavá. - Poškozený hřbet.
    Signatura KaG XVIII B 349: Na přední straně obálky známky a poštovní razítka a stopy po radirování.
    Počet ex.1, z toho volných 1
    SignaturaPřír.čísloLokaceInfo
    KaG XVIII B 349xxx/KAGSbírka