10. aukce vzácných knih, grafik, map a dokumentů 15. a 20. století

  1. Názvové údaje10. aukce vzácných knih, grafik, map a dokumentů 15. a 20. století : 10. a 18. května 1997, Nosticův palác - hudební salon, Praha / Zodiak - antikvariát, aukční síň
    Záhlaví-akce ZODIAK (akntikvariát, aukční síň) (Praha (Česko)
    NakladatelPraha : Zodiak, 1997
    VýrobceRetip)
    Rozsah120 s., 18. s. obr. příl. + 1 příl.
    ISBNbrož.
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.čeština
    Poznámky Název z obálky. -- Grafický návh Radoslav Pavlíček. -- Frontispis. -- V příloze barevné i čb. fotografie. -- Upozornění též německy. -- Vložen limitní lístek.
    Druh dok.***nezařazeno***
    Heslo akce ZODIAK (akntikvariát, aukční síň) (Praha (Česko)
    Klíčová slova aukce * knihy * grafiky * mapy * vzácné knihy * stol. 15.-20. * aukční katalogy * Praha (Česko
    MDT094 * (437.311) * 017.3 * 002 * 76 * 912 * 347.4 * (437.31)
    Počet ex.1, z toho volných 1
    SignaturaPřír.čísloLokaceInfo
    C12b 133982453/2011Fond