Kunst-Auktion im Dorotheum

  1. Názvové údajeKunst-Auktion im Dorotheum : Katalog sehr kostbarer Farbendrucke, Schabkunstblätter und schwarzer Kupferstiche der englischen, französischen und deutschen Schule aus dem XVI. bis Anfang des XIX. Jahrhunderts, ferner sehr seltener Porträts berühmter Persönlichkeiten, sehr gesuchter Städteansichten, sehr interressanter Viennensia (Ansichten, eine Folge ganz besonders seltener Löschenkohl -Blätter, 3 Blatt aus der großen Praterfahrt von bensa, Volkstypen, Theatralia etc.), prächtiger millitärischer und schöner historischer Blätter, alter Pergamentmalereien, Oelgemälde und Aquarelle Alt-Wiener Meister etc. etc. aus Wiener Privatbesitz und ausländischem Adelsbesitz
    Další autoři Borovský, František Adolf, 1852-1933 (Dřívější majitel) (Autor podpisu)
    Korp. Dorotheum (Wien, Rakousko) (Nakladatel, vydavatel)
    NakladatelWien : Dorotheum, 1913
    Rozsah131 s., [14] l. obr. příl. : il.
    ISBNbrož.
    Země vyd.Německo
    Jazyk dok.němčina
    Poznámky Typograficky řešená obálka. - Čtrnáct listů obrazové přílohy na křídovém papíře s černobílými reprodukcemi některých dražených děl (jedna jako frontispis). - Aukční řád. - Seznam dražených položek.
    Anotace(fbkg)
    Druh dok.monografie
    Klíčová slova německá literatura * aukce * aukční katalog * veřejná aukce * katalog
    MDT821.112.2 * 017.3 * 347.451.6-027.555 * (083.82)
    Bývalí majitelé Borovský, František Adolf, 1852-1933
    Borovský František Adolf 1852-1933
    Uživatelské pole PNPSignatura KaG XVIII A 280: Původní brož, obálka zachována, ale špinavá a slabě potrhaná.
    Signatura KaG XVIII A 280: Podpis F. A. Borovského na obálce. - V knize vpisky.
    SignaturaPřír.čísloLokaceInfo
    KaG XVIII A 280xxx/KAGSbírka