Počet záznamů: 1  

Výsluní podle levandulí

 1. Názvové údajeVýsluní podle levandulí / Hana Karolina Kobulejová ; ilustrace Hana Karolina Kobulejová ; sazba a grafická úprava Petr Sýkora ; návrh obálky Hana Karolina Kobulejová
  Osobní jméno Kobulejová, Hana Karolina, 1985- (Autor) (Ilustrátor) (Autor obálky)
  Další autoři Sýkora, Petr (Sazeč) (Knižní grafik)
  Korp. Nakladatelství Plot (Nakladatel, vydavatel)
  Powerprint (tiskárna) (Tiskař)
  Údaje o vydáníVydání první
  NakladatelPraha : Plot, 2016
  VýrobcePraha Suchdol : powerprint s.r.o.
  Rozsah63 stran : ilustrace ; 17 cm
  ISBN978-80-7428-297-3 (brožováno)
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  Poznámky Zdobená barevná obálka. - Na záložkách obálky básně. - Zdobený patitul. - Motto na místě frontispisu. - Upoutávky na knihy na rubu titulního listu. - Prolog od M. Aurelia. - Černobílé ilustrace. - Obsah.
  AnotaceHrátky s významy slov a procházky niterným světem, spojené s intenzivním vnímáním a prožíváním všeho, co ji obklopuje, dávají básním vlastní atmosféru. Podobně jako nám krajina zalitá svítáním připadá v plném slunci důvěrně známá, a přesto nová, tak i tato sbírka nabízí čtenářům nevšední pohledy na svět očima mladé surrealistické básnířky, jejichž pointa vás zavádí do mnoha směrů, jimž se zdá být jedno společné - docenit význam niterních prožitků a naslouchat upřímným cestám, které se rozvíjejí v našem já.
  V pořadí již osmá sbírka Hany Karoliny Kobulejové nese všechny charakteristické rysy její tvorby - proměnlivost, snivost, pátrání po jemně vyplývajících souvislostech a představivost, která se nenechá ničím spoutávat.
  Druh dok.monografie
  Klíčová slova česká poezie * básně * básnická sbírka
  MDT821.162.3-1 * 82-1 * 821.162.3
  Počet ex.1, z toho volných 1
  SignaturaPřír.čísloLokaceInfo
  C12a 58530977/2017Sbírka

Počet záznamů: 1