Výsledky vyhledávání
Názvové údaje Katalog der Kunstsammlung der verstorbenen Herrn Herrmann Sax in Wien Záhlaví-akce LXXXIX. Kunst-Auction von H. O. Miethke in Wien Collection des verstorbenen Herrn Herrmann Sax in Wien (Künstlerhaus, Wien) Další autoři Borovský, František Adolf, 1852-1933 (Dřívější majitel) (Autor podpisu) Miethke, Hugo Othmar, 1834-1911 (Autor úvodu atd.) Karásek ze Lvovic, Jiří, 1871-1951 (Autor podpisu) Korp. H. O. Miethke (aukční agentura) (Nakladatel, vydavatel) K. u. k. Hofbuchdruckerei Carl Fromme (Wien) Nakladatel In Wien : H. O. Miethke, 1893 Výrobce (K. u. k. Hofbuchdruckerei Carl Fromme) Rozsah 104 s. : il. Klíčová slova rakouská literatura * aukce * aukční katalog * veřejná aukce * katalog Počet ex. 1, z toho volných 1 Druh dok. monografie Signatura KaG XVII A 55 Názvové údaje Die Kunstauktion : Licht- und Schattenseiten des Versteigerungswesens des Versteigerungswesens im Kunst- und Antiquitätenhandel für Käufer und Verkäufer / Kurt Mühsam Osobní jméno Mühsam, Kurt, 1882-1931 (Autor) Další autoři Verlag für Kunstwissenschaft (Nakladatel, vydavatel) Nakladatel Berlin : Verlag für Kunstwissenschaft, 1923 Rozsah 186 stran : ilustrace Klíčová slova německá literatura * aukce * knižní aukce * veřejná aukce Počet ex. 1, z toho volných 1 Druh dok. monografie Signatura KaG IV A 56 Názvové údaje Kunst-Auktion im Dorotheum : Katalog sehr kostbarer Farbendrucke, Schabkunstblätter und schwarzer Kupferstiche der englischen, französischen und deutschen Schule aus dem XVI. bis Anfang des XIX. Jahrhunderts, ferner sehr seltener Porträts berühmter Persönlichkeiten, sehr gesuchter Städteansichten, sehr interressanter Viennensia (Ansichten, eine Folge ganz besonders seltener Löschenkohl -Blätter, 3 Blatt aus der großen Praterfahrt von bensa, Volkstypen, Theatralia etc.), prächtiger millitärischer und schöner historischer Blätter, alter Pergamentmalereien, Oelgemälde und Aquarelle Alt-Wiener Meister etc. etc. aus Wiener Privatbesitz und ausländischem Adelsbesitz Další autoři Borovský, František Adolf, 1852-1933 (Dřívější majitel) (Autor podpisu) Korp. Dorotheum (Wien, Rakousko) (Nakladatel, vydavatel) Nakladatel Wien : Dorotheum, 1913 Rozsah 131 s., [14] l. obr. příl. : il. Klíčová slova německá literatura * aukce * aukční katalog * veřejná aukce * katalog Počet ex. 1, z toho volných 1 Druh dok. monografie Signatura KaG XVIII A 280 Názvové údaje Signers of the Declaration of Independence Letters and Documents : Exhibition and sale at the Parke-Bernet Galleries, New York Nakladatel New York : Printing-Admiral Press, 1967 Rozsah 54 s. : faks Klíčová slova americká literatura * autografy * rukopisy * osobnosti * USA * aukční katalog * veřejná aukce * r. 1967 Počet ex. 1, z toho volných 1 Druh dok. monografie Signatura C12d 245