Počet záznamů: 1  

Dovolená v Antibes

 1. Názvové údajeDovolená v Antibes : milostný příběh z francouzské Riviéry / Monika Bartošová ; návrh obálky, grafická úprava a sazba PAPAVER
  Osobní jméno Bartošová, Monika (Autor)
  Další autoři Papaver (Autor obálky) (Knižní grafik) (Sazeč)
  Korp. Nakladatelství Petrklíč (Nakladatel, vydavatel)
  Tiskárny Havlíčkův Brod (Tiskař)
  NakladatelPraha : Petrklíč, 2020
  VýrobceTiskárny Havlíčkův Brod, a.s.
  Rozsah244 stran ; 21 cm
  ISBN978-80-7229-809-9 (brožováno)
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  Poznámky Zdobená barevná obálka. - Zdobený tónovaný patitul. - Rozložený, zdobený tónovaný titulní list. - Upoutávky na další autorčiny vydané knihy. - Upoutávky na knihy vydané v nakladatelství Petrklíč. - Na zadní straně obálky anotace a bio-bibliografická poznámka o autorce s barevným fotem.
  AnotaceKdyž Bertrand navrhne Claire společný pobyt ve venkovském sídle u moře, Claire ještě netuší, že dovolená s ženatým milencem nebude úplně bez komplikací. Milostný příběh plný vášně se odehrává v kulisách francouzské riviéry. Vztahový propletenec na pozadí kouzelné scenérie Azurového pobřeží. Měly to být jejich první společné volné dny. Filmová a reklamní produkční Claire sní o Bertrandových něžnostech v luxusní vile s výhledem na moře, o nádherných dnech na pláži, o vlahých nocích plných romantických příslibů. Shodou okolností se ale v letní rezidenci ocitá sama se třemi mladými muži. Navíc jeden z nich je synem jejího ženatého milence! Žhavé slunce rozpaluje vášně, hlavy jsou horké a stát se může cokoli. Od klamu zbývá jen malý kousek ke zradě a hranice mezi láskou a nenávistí je někdy nebezpečně tenká. A když je prolita krev, není už pro nikoho cesty zpátky... Nakladatelská anotace. Kráceno.
  Druh dok.monografie
  Klíčová slova česká próza * český román * milostný román * román pro ženy
  MDT821.162.3-3 * 821.162.3-31 * (0:82-312.5) * (0:82-31)-055.2
  Počet ex.1, z toho volných 1
  SignaturaPřír.čísloLokaceInfo
  LITb 007920068/2021Sbírka

Počet záznamů: 1